Magiczna Kraina - sala zabaw dla dzieci z atestowanymi konstrukcjami i zabawkami, konsole xbox kinect, wifi internet, bufet dla rodziców i dzieci. - UNREGISTERED VERSION

Idź do spisu treści

Menu główne

TYLKO U NAS

 

Laptopy do dyspozycji klientów

 

Darmowy dostep do internetu
(WiFi)

 
 
 
 
 


WAKACJE
W Lipcu i Sierpniu organizować będziemy ferie letnie
w turnusach 1 i 2 tygodniowych.
Możliwość rezerwacji dłuższych turnusów ustalanych idndywidualnie
Rezerwacje do połowy czerwca
Liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowe informacje do końca kwietnia na stronie.

 

Nasi Partnerzy

 
 
 
 

Sala zabaw Magiczna Kraina oferuje możliwość wynajęcia sali w celu zorganizowania przyjęcia komunijnego.

Dzień pierwszej komunii świętej poprzedzają długie przygotowania. Rodzice zazwyczaj wcześniej rezerwują odpowiednie lokale na przyjęcia komunijne, później wybierają stroje, itp., aż do momentu finalnego dnia – Pierwszej komunii Św. dziecka.
Po uroczystej Mszy św., rodzice zabierają całą zaproszoną rodzinę na poczęstunek.
W naszym przypadku catering zapewnia firma z zewnątrz lub wybrana restauracja zorganizowana we własnym zakresie. Wszyscy chcieliby zamienić ze sobą przynajmniej po kilka słów.
Dużo gości, prawie połowa to dzieci, i co dalej?
W tym miejscu należałoby zakończyć pisanie tego scenariusza. Kontynuując, nie wyobrażam sobie braku planu zajęcia dla dzieci. Wybrane miejsca przyjęć komunijnych dają nam różne możliwości na wypełnienie wolnego czasu dzieciom.
Jeśli przyjęcie komunijne zostało zaplanowane w domu to trudno będzie o jakieś dodatkowe pomieszczenie dla dzieci, zostaje nudny czas spędzony z dorosłymi lub przy dobrej pogodzie możliwość spędzenie go na ogrodzie.
Przyjęcie komunijne
w Magicznej Krainie daje nam więcej możliwości aktywnej rozrywki,zabawa i przyjęcie odbywa się na jednej dużej sali, co daje nam dużą przewagę nad przyjęciem w domu. Przed loalem znajduje się parking, więc nie ma problemu z pozostawieniem pojazdu.
Pisząc o zorganizowanym czasie dla dzieci,
mamy na myśli czas spędzony w w aktywny sposób korzystając z możliwości atestowanych konstrukcji oraz zabaw z Xbox Kinect. 
 
 
 

Specjalnie dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy karnety które upoważniają do skorzystania z darmowego wejścia za każdą 10 wizytą.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego